KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177418
nr 1417 7418
Bo Yson Sjöberg
(1915-1994), Sverige
Oljemålning, Stadsmotiv, Signerad. Olja på pannå, 14x20, yttermått inklusive ram: 20x25 cm
Bo Yson Sjöberg, svensk målare född i Stockholm 1915, död 1994.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 september 2021
kl 19:14:48
2/9 13:41:26
250 kr
2/9 21:11:22
Bo Yson Sjöberg
Läs mer om Bo Yson Sjöberg